VEDOUCÍ SMĚNY pro výrobu cukru

FirmaHanácká potravinářská společnost s.r.o.
AdresaMaloprosenská 238 Prosenice
ÚvazekPlný úvazek
Mzda dle domluvy

Popis nabídky práce:

Máte chuť podílet se na výrobě cukru v jednom ze 7 cukrovarů v Česku? Hledáte nové výzvy a máte chuť naučit se vyrábět cukr?

Chcete se stát cukrovarníkem? V době cukrovarnické kampaně povedete tým pracovníků podílejících se na výrobě cukru. V období mimo řepnou kampaň se budete řídit údržbu přidělené části technologie.

Cukr, na jehož výrobě se budete podílet, je dodáván významným českým i nadnárodním výrobcům potravin. Uvidíte jej také na pultech obchodních řetězců.

Co budete dělat?
• řízení směny v řepné kampani (září - leden)
• od února do srpna jen ranní směny
• zpracování plánu a řízení údržby technologického zařízení
• vedení kolektivu pracovníků realizujících údržbu přidělené technologie
• dohled nad dodržováním norem, kvality a environmentu

Požadujeme:

• středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání nejlépe v technickém oboru
• praxe na vedoucí pozici výhodou
• technické dovednosti
• organizační, rozhodovací schopnosti, odolnost vůči stresu

Nabízíme:

• 5 týdnů dovolené
• příspěvek na závodní stravování
• zaměstnanecké benefity
• mobilní telefon i pro soukromé účely

Další důležité informace:

Minimální požadované vzdělání:Středoškolské

Informace o nabídce práce:

Adresa pracoviště:Maloprosenská 238, Prosenice
Mzda, plat (hrubý): dle domluvy
Typ pracovního úvazku:Plný úvazek
Počet volných pracovních míst:2
Nástup:ihned
Profese:Chemický technik
Obor:Chemický průmysl

Další důležité informace o nabídce práce:

Zaměstnavatel:Hanácká potravinářská společnost s.r.o., IČ: 61975290
Datum zveřejnění nabídky práce:28. 03. 2024
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Ing. Yveta Sommerová

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Hanácká potravinářská společnost u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): dle domluvy ; Pracovní úvazek: Plný úvazek ; Adresa práce: Maloprosenská 238, Prosenice ; Nástup: ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.